CONEIX ETSEQ

Equip directiu

  • Directora:

    Montserrat Ferrando Cogollos
    A/e: montse.ferrando@urv.cat
    Telèfon: (34) 977 55 85 05.

  • Sotsdirector Responsable de Relacions Externes:

   Allan Mackie
   A/e: soetseq@urv.cat
   Telèfon: (34) 977 55 96 74.

  • Responsable d'Ensenyament del GEQ (Grau d’Enginyeria Química):

   Francesc Xavier Farriol Rogés
   A/e: xavier.farriol@urv.cat
   Telèfon: (34) 977 55 96 42

  • Responsable d'Ensenyament del GEM (Grau d’Enginyeria Mecànica) i Coordinador de PAT (Pla d'Acció Tutorial):

   Francisco Javier Huera Huarte
   A/e: francisco.huera@urv.cat
   Telèfon: (34) 977 55 84 52.

  • Responsable d'Ensenyament del GEA (Grau d'Enginyeria Agroalimentària) GEBA (Grau d'Enginyeria de Bioprocessos Alimentaris) i GTBA (Grau de Tècniques de Bioprocessos Alimentaris):

   Silvia de Lamo Castellví
   A/e: silvia.delamo@urv.cat
   Telèfon: (34) 977 55 96 73

  • Coordinadora del MEAPS  (Màster d'Enginyeria Ambiental i Producció Sostenible):

   Sandra Contreras
   A/e: sandra.contreras@urv.cat
   Telèfon: (34) 977 55 96 80.

  • Coordinador del MPRL (Màster Prevenció de Riscos Laborals):

   Magdalena Constantí Garriga
   A/e: magdalena.constanti@urv.cat
   Telèfon: (34) 977 55 84 57.

  • Coordinador del MEQ (Màster d'Enginyeria Química):

   Frank Erich Stüber
   A/e: frankrerich.stuber@urv.cat 
   Telèfon: (34) 977 55 96 71

  • Coordinador de Nanociència, Materials i Processos: Tecnologia Química de Frontera:

   Jordi Riu
   A/e: jordi.riu@urv.cat
   Telèfon: (34) 977 55 84 91

  • Coordinadora de Gestió d'Empreses Tecnològiques:

   Mònica Martin Bofarull
   A/e: monica.martin@urv.cat
   Telèfon: (34) 977 75 98 11

  • Coordinador de Fluids Computacional:

   Anton Vernet
   A/e: anton.vernet@urv.cat
   Telèfon: (34) 977 55 96 85

  • Coordinador de Sistemes i Tecnologies de Conversió d'Energia:

   Alberto Coronas
   A/e: alberto.coronas@urv.cat
   Telèfon: (34) 977 55 96 65

  • Secretària de l'ETSEQ:

   Cristina Urbina
   A/e: cristina.urbina@urv.cat
   Telèfon: (34) 977 55 80 40